Siekiant pagerinti jūsų naršymo kokybę, šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Taisyklės ir sąlygos

Žaidimo „Laimėk 1000 EUR NESTE degalams“ taisyklės

 

 1. Bendrosios sąlygos
  1. Žaidimo organizatorius – „Neste Lietuva“, įmonės kodas 211472890, adresas P. Lukšio g. 32, Vilnius 08222 (toliau – NESTE).
  2. Neste žaidimas (toliau – Žaidimas) vyksta visose Lietuvos Respublikos teritorijoje esančiose NESTE degalinėse (toliau – Žaidimo vieta).
  3. Žaidimas vyks 2019 09 09–2019 10 27  (toliau – Žaidimo laikotarpis).
  4. Šių taisyklių 2.1. punkte nurodyto pagrindinio prizo laimėtojas bus atsitiktinumo būdu nustatomas iš visų tinkamai užregistruotų kvitų ir su jo sutikimu bus skelbiamas 2019 m. spalio 28 d. 
  5. Žaidime gali dalyvauti visi asmenys sulaukę pilnametystės (toliau – Dalyvis).
 2. Prizų fondas
  1. Pagrindinis prizas — 1000 Eur kortelė NESTE degalams — 1 laimėjimas.
  2. Savaitiniai prizai —  100 Eur kortelės NESTE degalams. Bendras galimų laimėti prizų skaičius — 7 vnt.
  3. Savaitiniai prizai  — 20 Eur kortelės NESTE degalams. Bendras galimų laimėti prizų skaičius — 385 vnt.
  4. Kortelės į pinigus nėra keičiamos.
  5. Kortelės privalo būti panaudotos iki ant jų nurodyto galiojimo laiko pabaigos.
 3. Žaidimo vykdymo procedūra, dalyvavimo sąlygos
  1. Norėdamas dalyvauti Žaidime Dalyvis turi
   1. registruoti einamąją žaidimo savaitę (nuo pirmadienio 0:00 val. iki sekmadienio 23:59 val.) Žaidimo vietoje išduotus degalų pirkimo kvitus už Žaidimo vietoje nusipirktus ir apmokėtus degalus (toliau – Kvitas), kurių vertė ne mažesnė kaip 30 Eur; Kvitai, kurie išduoti einamąją Žaidimo savaitę, bet registruoti pasibaigus tai savaitei, kurią jie išduoti, Žaidime nedalyvauja;
   2. išsaugoti Kvitą su jame įrašyta pirkimo verte bei data iki prizo atsiėmimo;
   3. Kvitą nemokamai registruoti internetinėje svetainėje www.laimekdegalu.lt (toliau - Interneto svetainė), įkeliant Kvito nuotrauką bei įvedant savo vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą.
  2. Pagrindinio prizo laimėtojas atrenkamas iš visų Žaidimo laikotarpiu registruotų Kvitų, kurie atitinka Žaidimo sąlygas.
  3. Vieną Žaidimo sąlygas atitinkantį Kvitą galima registruoti tik vieną kartą.
  4. Su skirtingais Žaidimo sąlygas atitinkančiais Kvitais dalyvavimo skaičius neribojamas.
  5. Žaidime nedalyvauja NESTE degalų pirkimo kvitai, kurie išduoti panaudojus verslo klientų mokėjimo korteles arba NESTE ID kortelę.
  6. Bet koks bandymas klastoti, keisti ar kurti, įrašyti netikrą Kvito numerį, klastoti ar nurodyti netikrą produkto įsigijimo faktą, netikrus duomenis, ar kiti panašūs veiksmai, kurie gali daryti neigiamą įtaka Žaidimui, ar sukelti žalą NESTE ir/ar kitiems asmenims, bus nustatomi ir pažeidimus padarę asmenys traukiami atsakomybėn įstatymų nustatyta tvarka.
  7. Dalyviui būtina išsaugoti Kvitą iki prizo atsiėmimo. Neišsaugojus ir nepateikus NESTE Kvito, laimėjimo atveju, prizas nebus atiduodamas.
 4. Laimėtojų nustatymas ir prizų atsiėmimas
  1. Šių taisyklių 2.1, 2.2 ir 2.3 nurodytų prizų laimėtojai, Žaidimo laikotarpiu bus nustatomi atsitiktinumo principu ir jų sutikimu skelbiami Internetinėje svetainėje.
  2. Prizų skaičius ir laimėtojų nustatymo datos:

   Prizai

   Prizų skaičius, (nurodoma vienetais)

   Laimėtojų nustatymo data

   Informacija apie registracijas, kurios dalyvauja laimėtojų nustatyme

   1000 Eur kortelė NESTE degalams 1 2019 10 28 Didžiojo prizo žaidime dalyvauja visi Žaidimo laikotarpiu išduoti Kvitai ir tinkamai užregistruoti Interneto svetainėje atitinkamą einamąją Žaidimo savaitę, bet ne vėliau kaip iki 2019 10 27 23:59 val.;
   100 Eur kortelės NESTE degalams 7 09 09–09 15 – 1 prizas
   09 16–09 22 – 1 prizas 
   09 23–09 29 – 1 prizas
   09 30–10 06 – 1 prizas
   10 07–10 13 – 1 prizas
   10 14–10 20 – 1 prizas
   10 21–10 27 – 1 prizas
   Savaitės žaidime dalyvauja Kvitai su einamosios savaitės data ir užregistruoti Interneto svetainėje ne vėliau kaip iki tos pačios savaitės sekmadienio 23:59 val.
   20 Eur kortelės NESTE degalams 385

   Renkami kiekvienos savaitės pirmadienį. Laikotarpiai (savaitės) ir prizų skaičius:


   09 09–09 15 – 55 prizai
   09 16–09 22 – 55 prizai
   09 23–09 29 – 55 prizai
   09 30–10 06 – 55 prizai
   10 07–10 13 – 55 prizai
   10 14–10 20 – 55 prizai
   10 21–10 27 – 55 prizai

   Savaitės žaidime dalyvauja Kvitai su einamosios savaitės data ir užregistruoti Interneto svetainėje ne vėliau kaip iki tos pačios savaitės sekmadienio 23:59 val.
  3. Šių taisyklių 2.1 punkte nurodyto pagrindinio prizo laimėtojas bus atsitiktinumo principu nustatomas iš visų tinkamai užregistruotų Kvitų ir jo sutikimu bus skelbiamas 2019 m. spalio 28 d. 
  4. Prizų laimėtojai skelbiami Internetinėje svetainėje ir per visuomenės informavimo priemones. Prizų laimėtojai taip pat bus informuojami apie laimėjimą registruojantis Žaidime nurodytu elektroniniu paštu arba telefonu.
  5. 20 ir 100 Eur vertės korteles NESTE degalams įsigyti laimėtojai galės atsiimti UAB „Neste Lietuva“ centriniame biure Vilniuje adresu P. Lukšio g. 32, 08222 iki 2019 m. lapkričio 11 d. imtinai.
  6. Jeigu 20 arba 100 EUR vertės kortelės NESTE degalams įsigyti laimėtojas gyvena ne Vilniuje, prizą jis gali gauti paštu savo kontaktinius duomenis nurodęs laimėjimo atsiėmimo kontaktų formoje, kurios nuorodą laimėtojas gaus pranešimo elektroniniame laiške.
  7. Pagrindinio prizo laimėtojas prizo turi atvykti atsiimti į UAB „Neste Lietuva“ centrinį biurą Vilniuje adresu P. Lukšio g. 32, 08222 
  8. Jei prizo laimėtojas neatsiliepia ar nesureaguoja į gautą el. laišką su informacija apie prizo atsiėmimo sąlygas per 48 val. po laimėjimo paskelbimo, arba nustatytais terminais ir sąlygomis nepasinaudoja teise į prizą/prizus, laimėtojas praranda teisę į prizą ir NESTE gali jį naudoti savo nuožiūra.
  9. Atsiimant prizą, laimėtojas privalo pateikti Kvitą bei asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Laimėtojas atsiimdamas prizą, privalo pasirašyti prizo priėmimo-perdavimo aktą.
  10. NESTE nėra atsakinga už atvejus, kai teisė gauti/panaudoti prizą negali būti realizuota dėl asmeninės Dalyvio situacijos, šių taisyklių ar prizo perdavimo, panaudojimo tvarkos ir terminų pažeidimo. Tokiais atvejais jokia Dalyvio žala neatlyginama ir negautas prizas ar jo vertė nekompensuojami. Prizo siuntimo išlaidas apmoka prizo gavėjas.
 5. Asmens duomenys
  1. NESTE tvarkys Dalyvių asmens duomenis Žaidimo vykdymo, buhalterinės apskaitos vykdymo, o esant Dalyvio sutikimui ir laimėtojo vardo, pavardės skelbimo bei tiesioginės rinkodaros tikslais.
  2. Dalyvių asmens duomenų valdytojas yra UAB „Neste Lietuva“, įmonės kodas 211472890, adresas P. Lukšio g. 32, Vilnius 08222, kontaktinis el. paštas asmens duomenų klausimais neste.lietuva@neste.com.
  3. Informacija apie tai, kaip NESTE tvarkys Dalyvių asmens duomenis pateikiama žemiau:

   Asmens duomenų tvarkymo tikslai

   Duomenų subjekto kategorija

   Tvarkomi asmens duomenys

   Duomenų tvarkymo terminas

   Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas

   Duomenų pateikimo privalomumas

   Žaidimo vykdymas

   Dalyvis

   Vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, pilnametis ar ne, Kvite esantys asmens duomenys, gyvenamosios vietos adresas (tik laimėtojo, jo pasirinkimu)

   7 dienos po prizo atsiėmimo arba po termino atsiimti prizą pasibaigimo (jei prizas neatsiimtas)

   Sutartis, kurios šalimi Dalyvis tampa registruodamas Kvitą Internetinėje svetainėje

   Duomenis privaloma pateikti pagal Žaidimo taisykles, jų nepateikus, NESTE negalės nustatyti ar yra išpildytos Žaidimo sąlygos ir identifikuoti laimėtojo

   Laimėtojo paskelbimas

   Laimėjęs

   Dalyvis

   Vardas, pavardė

   5 metai

   Sutikimas

   Dalyvis neprivalo sutikti su jo vardo ir pavardės skelbimu, tačiau dėl  Žaidimo organizavimo skaidrumo Dalyviai skatinami skelbti šiuos duomenis

   Buhalterinės apskaitos vykdymas

   Laimėjęs

   Dalyvis

   Vardas, pavardė, Kvite esantys asmens duomenys, informacija apie laimėtą prizą

   10 metų

   Teisinė prievolė

   Duomenys yra privalomi tvarkyti pagal galiojančius teisės aktus

   Tiesioginė rinkodara

   Sutikimą davęs Dalyvis

   El. pašto adresas

   2 metai po sutikimo

   Sutikimas

   Duomenys nėra privalomi. Nepateikus šių duomenų, Dalyvis neturės galimybės gauti NESTE reklamos

  4. Dalyvio asmens duomenys bus teikiami NESTE pasitelktiems duomenų tvarkytojams -paslaugų teikėjams, tokiems kaip IT paslaugų teikėjai, interneto svetainės administratoriai, Žaidimo organizavimo paslaugas teikiantys asmenys. Taip pat Dalyvio asmens duomenys gali būti teikiami to pareikalavus kompetentingoms valstybės institucijoms, vykdant teisės aktų reikalavimus. Dalyvio asmens duomenys nebus perduodami į trečiąsias valstybes.
  5. Dalyvis, kaip duomenų subjektas, turi teisę prašyti, kad NESTE leistų susipažinti su Dalyvio asmens duomenimis ir juos ištaisytų arba ištrintų, arba apribotų duomenų tvarkymą teisės aktų nustatyta tvarka, teisę nesutikti, kad asmens duomenys būtų tvarkomi, taip pat teisę į duomenų perkeliamumą. Dalyvis turi teisę atšaukti savo sutikimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo.
  6. Dalyvis prašymus ar skundus dėl savo asmens duomenų tvarkymo pateikia el. paštu, adresu neste.lietuva@neste.com. NESTE dės pastangas atsakyti Dalyviui per 1 mėnesį, bet ne vėliau nei per 2 mėnesius.
  7. Dalyvis dėl savo asmens duomenų tvarkymo gali pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (kontaktai adresu www.vdai.lrv.lt).
  8. Žaidimo Dalyviai, užpildydami Kvito registravimo formą Interneto svetainėje, patvirtina, kad suvesti duomenys yra jų, jie yra teisingi ir aktualūs.
  9. Žaidimo Dalyviams draudžiama pateikti kitų asmenų asmens duomenis ar pildyti Kvito registracijos formą Interneto svetainėje kito asmens vardu.
 6. Baigiamosios nuostatos
  1. Žaidimo Dalyviui tenka bet kokios kitos išlaidos, priklausančios nuo asmeninės Žaidimo Dalyvio situacijos, taip pat susijusios su dalyvavimu Žaidime, prizo atsiėmimu bei tolesniu prizo naudojimu.
  2. NESTE nėra atsakinga už Dalyvio duomenų gavimą, siuntimą, praradimą, vėlavimą dėl techninių nesklandumų, už kuriuos NESTE nėra atsakinga ir negali kontroliuoti. NESTE nėra atsakinga už techninius sutrikimus, sistemos ar Internetinės svetainės gedimus, veikimo vėlavimus ar panašius trukdžius, dėl kurių apribojamos dalyvavimo Žaidime galimybės ar naudojimasis Internetine svetaine.
  3. NESTE pasilieka teisę neleisti dalyvauti ar diskvalifikuoti iš Žaidimo asmenį, jei yra pagrindas įtarti, kad asmuo pažeidžia taikytinus teisės aktus ar Žaidimo taisykles bei sąlygas.
  4. Skundai dėl Žaidimo sąlygų pažeidimo turi būti pareikšti raštu, nurodant nusiskundimus ir argumentus, pridedant reikiamus įrodančius dokumentus ir siunčiami adresu UAB „Neste Lietuva“, įmonės kodas 211472890, adresu: UAB „Neste Lietuva“, P. Lukšio g. 32, Vilnius 08222 arba el. paštu neste.lietuva@neste.com, iki 2019 spalio 27 d. NESTE peržiūri skundus ir per 30 dienų pateikia savo atsakymą.
  5. UAB „Neste Lietuva“, ir kitų įmonių, kurios organizuoja žaidimą darbuotojai, t.y. UAB „100 ačiū”, UAB „Webas.lt”, UAB „Socialus marketingas”, UAB „OMD” negali dalyvauti šiame Žaidime.
  6. NESTE pasilieka teisę keisti Žaidimo taisykles, apie pakeitimus paskelbiant Internetinėje svetainėje.

 

Kontaktai pasiteiravimui: korteles@neste.com

Registruok degalų pylimo kvitą

DALYVAUK ŽAIDIME

Registracija vyksta:
2019 09 09 - 2019 10 27

74 NESTE degalinės visoje Lietuvoje